ZABAWKI EDUKACYJNE

Czy to niemowlę, roczne dziecko, już 2-, czy 3-latek: dla każdego z nich znajdzie się idealna zabawka edukacyjna! Na naukę tak naprawdę nigdy nie jest za wcześnie. Przy czym jej forma powinna być dopasowana do każdego poszczególnego malca.

Zabawki, które uczą i bawią

Proces uczenia się, szczególnie u najmłodszych, powinien przebiegać w przyjemnej, wesołej atmosferze. Z myślą o tym tworzy się specjalne zabawki. Praca nad nimi wsparta jest konsultacjami ze specjalistami, w tym również psychologami dziecięcymi. Twoje dziecko tak pochłonięte grą ani się spostrzeże, jak nauczy się wielu potrzebnych, fundamentalnych dla jego rozwoju umiejętności.

Rozwój Twojego dziecka

Artykuły, które Ci proponujemy niewątpliwie wpisują się w ideę uczenia się poprzez zabawę. Należy też pamiętać, że maluch rozwinie się zarówno psychicznie, emocjonalnie, jak i fizycznie. Zabawki te bowiem zapewniają mu kompleksowe wzmocnienie oraz stymulację jego talentów oraz predyspozycji. Niektóre są nieco ukryte, trzeba je tylko uaktywnić! A temu wszystkiemu towarzyszyć będą żywiołowe reakcje oraz spontaniczny śmiech Twojej pociechy.

Zgodnie z nowymi trendami

Nasze zabawki doskonalą w dzieciach konkretne umiejętności lub przekazują im wiedzę na temat poszczególnych narzędzi, aktywności czy dziedzin życia. Niektóre są zminiaturyzowanymi i uproszczonymi przedmiotami, którymi posługują się dorośli. A wiadomo, jak bardzo dzieci lubią naśladować swoich rodziców!

Aktualnie tworzy się coraz więcej zabawek edukacyjnych. Dlatego i nasza oferta jest szeroka i różnorodna. Dysponujemy nowoczesnymi i sprawdzonymi artykułami. Oddziałują na wiele zmysłów: wzrok, słuch, dotyk! Przykładem jest wędka z potrzebnymi dodatkami, która wydaje z siebie dźwięki! Podobnie stolik edukacyjny albo gitara z mikrofonem. Wybór jest rzeczywiście bogaty, żaden maluch nie poczuje się rozczarowany – a to jest przecież najważniejsze!

 

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Sprawdź dlaczego warto u nas kupić
Darmowa wysyłka
Zniżki dla stałych klientów
Gwarancja bezpieczeństwa
Tylko oryginalne produkty
Klienci oceniają nas na 5
30 dni na zwrot produktu