Heidi

Playmobil Heidi

Heidi towarzyszy smykom od ponad stu lat. Po raz pierwszy pojawiła się w ich pokojach jako bohaterka powieści dla dzieci. Miało to miejsce w 1881 roku. Czytając książkę (lub słuchając, jak czytał im ktoś starszy), maluchy poznawały rezolutną dziewczynkę, która przeżywała wielkie przygody w otoczeniu gór i rozmaitych zwierząt. Książka z marszu odniosła sukces wydawniczy. W dobie kina i telewizji pojawiły się ekranizacje w postaci produkcji pełnometrażowych oraz seriali; później wydana została także gra komputerowa. Przy czym zamiast gry wideo polecamy któryś z zestawów klocków właśnie z serii Playmobil Heidi.

Ciocia dziewczynki zaprowadza ją do dziadka żyjącego w urokliwej chatce położonej w Alpach. Nie żyje w niej sam, bo towarzyszą mu wierni przyjaciele w postaci pieska pilnującego domu oraz kozic, które nęcone ciekawością schodzą z grani do ludzkich siedzib. Starszy pan, już posiwiały, ma wciąż dużo krzepy. Codziennie rąbie drewno na opał. A kiedy nadchodzi wieczór ścieli dziewczynce łóżeczko na przytulnym strychu, życząc jej pogodnych snów.

Heidi spędza całe dnie na świeżym powietrzu. Gdy sprzyja pogoda, wyrusza z przyjaciółmi w pobliże góry, z którego spływa wodospad, tworząc krystalicznie czyste jeziorka. Kiedy dzieci podnoszą głowy, widzą orła dostojnie szybującego między kłębami chmur.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Sprawdź dlaczego warto u nas kupić
Darmowa wysyłka
Zniżki dla stałych klientów
Gwarancja bezpieczeństwa
Tylko oryginalne produkty
Klienci oceniają nas na 5
30 dni na zwrot produktu