Aktywne filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 200,00 zł

CHICCO

Produkty dla najmłodszych Chicco towarzyszą nam od lat, ciesząc się sympatią rodziców oraz ich pociech. Niektórzy zastanawiają się, co to jest za firma? Otóż pochodzi z Włoch i może się poszczycić bogatą historią. Jej początki sięgają 1958 roku, więc niedawno święciła swoje 50-lecie! Założył ją Pietro Catelli, zasłużony kawaler Orderu Zasługi za Pracę (Cavaliere del Lavoro). Zrobił to także po to, by uczcić narodziny swego synka, pieszczotliwie nazywanego “Chicco” (co Włosi wymawiają jako “kikko”).

Chicco dla dzieci

Firma o tak szacownym wieku pozostaje wierna swym założeniom. Już jej twórca dokładał wszelkich starań, aby w zakładach Chicco powstawały wyroby pozwalające spełniać dziecięce potrzeby i pragnienia. Jednocześnie pamiętając o dorosłych i o tym, aby wesprzeć momentami trudne, lecz przynoszące dużo satysfakcji rodzicielstwo.

Wieloletnia tradycja to oczywiście duży powód do dumy, ale i nie mniejsza odpowiedzialność. Dlatego też w ciągłym swym rozwoju firma pamięta o tym, żeby nigdy chęć zysku nie przesłoniła jakości produkowanych artykułów. Po śmierci Pietro Catelliego stery w przedsiębiorstwie przejęły jego dzieci. Od tego czasu znajdziemy placówki firmy w najróżniejszych częściach globu: od Rosji przez Indie, aż po Meksyk. Dość powiedzieć, że można odwiedzić Chicco w około 120 krajach, oczywiście także w Polsce!

Poza poszerzeniem występowania Chicco stawia również na wzbogacanie oferowanych produktów. Do najchętniej wybieranych należą łóżeczka, wózki, foteliki oraz zabawki – wszystkie przeznaczone dla dzieci i niemowląt.

Fotelik Chicco

Fotelik samochodowy jest niezbędnym wyposażeniem rodzin, które lubią dalsze i bliższe podróże. Maluszek nie może pozostać sam, zresztą lubi podróżować i oglądać zza okna prędko przemykający świat. Dzięki fotelikowi zabierzemy pociechę ze sobą! Pasy bezpieczeństwa oraz stabilna konstrukcja sprawiają, że dziecku nic nie grozi. Poza tym dochodzą jeszcze aspekty wygody i bezpieczeństwa – proponowane modele dopasowują się do ciała małego podróżnika; także wtedy, gdy dziecko rośnie. Produkty zostały gruntownie przetestowane pod kątem ewentualnych kolizji i stłuczek.

Wózek Chicco

Kiedy dziecko nie potrafi jeszcze samodzielnie chodzić, wędrujemy z nim korzystając z wózka spacerowego. Chicco oferuje nam wiele funkcjonalnych modeli. Dzięki nim udamy się z maluszkiem na przechadzkę po parku lub do innych uroczych miejsc. Świeże powietrze dobrze nam zrobi, a smyk zacznie poznawać otaczający go świat.

Dodatkowym atutem tych wózków są choćby okrycie chroniące przed deszczem oraz amortyzowane przednie koła. To one pozwolą nam gładko się poruszać nawet po nierównej nawierzchni. Z kolei każdy rodzic doceni intuicyjne składanie produktów – nieraz zrobimy to używając tylko jednej ręki!

Łóżeczko Chicco

Spokojny i zdrowy sen jest niezbędny dziecku, zwłaszcza niemowlęciu, aby jego ciało i umysł mogły się płynnie rozwijać. Z pewnością są w tym pomocne łóżeczka dostawne, jakie w swej ofercie ma Chicco. Maluszek będzie blisko nas, a wiedząc, że w razie czego jesteśmy tuż przy nim, jego samopoczucie wzrośnie. Również i my będziemy spokojniejsi, widząc łagodnie śpiące dziecko, unoszone na delikatnych falach snu.

 

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Sprawdź dlaczego warto u nas kupić
Darmowa wysyłka
Zniżki dla stałych klientów
Gwarancja bezpieczeństwa
Tylko oryginalne produkty
Klienci oceniają nas na 5
30 dni na zwrot produktu