LIONELO

Lionelo to marka wchodząca w skład grupy BrandLine Groups. Jej główne siedziby mieszczą się w Polsce oraz Holandii. Ma sklepy stacjonarne zarówno w kraju, jak i zagranicą. Poza tym prowadzi sprzedaż internetową. Firma tworzy zabawki, artykuły oraz akcesoria z myślą o niemowlętach oraz starszych dzieciach – może się pochwalić naprawdę szerokim repertuarem towarów.

Dewiza marki brzmi: “Laugh and Learn”, co można przetłumaczyć jako “Śmiej się i Ucz”. Słowa te znajdują swoje potwierdzenie w oferowanych produktach. Twórcy Lionelo od założenia firmy podkreślają, jak ważne dla nich jest to, aby dostarczyć najmłodszym jak najbardziej komfortowe warunki rozwoju. Jest to bardzo ważne – zwłaszcza dlatego, że im wcześniej zacznie się pielęgnować umiejętności swojego maleństwa, tym więcej to przyniesie w niedalekiej przyszłości korzyści. Malec jeszcze nie mówi, nie porusza się samodzielnie – ale jest niezwykle ciekawy, co się wokół niego dzieje. Naprawdę bardzo wiele potrafi już zrozumieć!

Lionelo – wózki i foteliki

Dzieci rozwijają się poprzez naukę oraz zabawę. Jednak zależnie od wieku czy indywidualnych potrzeb i zdolności oferuje się im rozmaite zabawki czy akcesoria. Dlatego też propozycje Lionelo są tak urozmaicone.

Jeśli malec nie potrafi jeszcze sam się poruszać – potrzebny tu będzie wózek spacerowy. Mamy ich bogaty przekrój. Zależnie od preferencji, można wybrać elegancki szary model Elise albo równie atrakcyjny Elia. Równie praktyczne są łóżeczka turystyczne czy foteliki samochodowe – na pewno przydadzą się na te dalsze i krótsze przejażdżki.

Kiedy smyk nieco podrośnie i będzie już sam chodził, warto mu sprezentować rowerek biegowy. Jak już nabierze pewności siebie – nic nie stanie na przeszkodzie, aby mógł się przenieść na pojazd trójkołowy.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla swojej pociechy. Marce Lionelo chodzi o to, aby odpowiadać na zapotrzebowania wszystkich rodziców. W tym względzie bliskie jej są uniwersalne rodzinne wartości.

Wygoda i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Lionelo stawia na bezpieczeństwo. Dlatego wszystkie elementy oferowanych zestawów są niegroźne zarówno dla niemowląt jak i już nieco starszych pociech. Części produktów są zaokrąglone, dziecko nie zrobi sobie krzywdy – może się beztrosko uczyć oraz bawić. Warto wspomnieć, że wszystkie polecane artykuły są objęte pakietem Lionelo Assistance, czyli przyjaznymi usługami gwarancyjnymi (w tym 5-letnim okresem reklamacji).

Dodatkowo projektanci i konsultanci firmy pamiętają, że równie ważne co bezpieczeństwo jest wygoda. Maluszki są bardzo wrażliwe na wszelką niewygodę. Dlatego niezmiernie istotne jest to, aby łóżeczko, fotelik czy huśtawka zapewniły mu komfort oraz opiekę. Donośny śmiech dziecka oraz pogodne gaworzenie będą oznaką i niezbitym dowodem na to, że czuje się dobrze i że niczego mu nie brak!

Istotne jest i to, że twórcy Lionelo nie zapomnieli o rodzicach. To przecież oni składają oraz rozkładają łóżeczko, huśtawkę, fotelik czy wózek. Zestawy zostały zaprojektowane tak, aby korzystanie z nich nie sprawiało rodzicom najmniejszych trudności.

 

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Sprawdź dlaczego warto u nas kupić
Darmowa wysyłka
Zniżki dla stałych klientów
Gwarancja bezpieczeństwa
Tylko oryginalne produkty
Klienci oceniają nas na 5
30 dni na zwrot produktu