Family Fun

Playmobil Family Fun

Ludziki Playmobil lubią wyrwać się z miasta, by szukać atrakcji gdzieś indziej. Wówczas całymi rodzinami wyruszają tam, gdzie mogą odpocząć i spędzić czas na rekreacji. Dziecko będzie im towarzyszyło za sprawą serii Family Fun. Liczne zestawy, jakie wchodzą w jej skład, umożliwiają różnorodną zabawę i wymyślanie wielu przygód oraz opowieści. 

Sympatyczna rodzina objedzie kamperem cały kraj – i nie tylko, bo wyruszy również poza jego granice, by poznać zupełnie nowe miejsca. Pojawią się w oceanarium. Główną atrakcją tego miejsca są lwy morskie, bardzo podobne do fok i równie też urokliwe. Na wolności są skutecznymi drapieżnikami, ale w minizoo dostają ryby pod sam pyszczek i są skłonne do figli. 

Po odwiedzeniu morskich stworzeń familia udaje się na południe. Dociera do górskiej chatki położonej malowniczo u podnóża niebotycznych szczytów. Sezon w pełni, góry oraz doliny pokryte są warstwą bielutkiego śniegu. Dzieci dokazują przed domkiem, ulepiły już bałwana, a teraz lepią śnieżki, których użyją do kolejnej zabawy. Jak tylko zmarzną, migiem wkroczą do jadalni, by pokrzepić się kubkiem gorącej czekolady. 

Potem, dla odmiany, rodzina wraca w cieplejsze rejony i wynajmuje słoneczną wakacyjną willę. Tym razem czapki i szaliki nie będą potrzebne – słońce bowiem miło przygrzewa od wczesnego świtu do zmierzchu.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Sprawdź dlaczego warto u nas kupić
Darmowa wysyłka
Zniżki dla stałych klientów
Gwarancja bezpieczeństwa
Tylko oryginalne produkty
Klienci oceniają nas na 5
30 dni na zwrot produktu