BARBIE

Już wkrótce lalka Barbie będzie świętować swoje 60-te urodziny. Lecz nic po niej nie widać, aby się starzała – jest wciąż młoda, ładnie uczesana, odprężona i uśmiechnięta. Co roku projektanci zabawek tworzą nowe zestawy z tą jakże popularną lalką.

Powstała ona w 1959 roku, pomysłodawczynią lalki była Ruth Handler. Barbie natomiast nosi imię na cześć jej córki, Barbary. Od tego czasu minęły dziesięciolecia – ale popularność tej zabawki nie słabnie, co więcej, stała się ikoną popkultury. Z każdym nowym pokoleniem dziewczynki lubią się nią zajmować

Lalki Barbie uczą życia

Córka Ruth Handler bawiła się z początku papierowymi lalkami, kobieta spostrzegła, że dziewczynka chętnie przydzielała im poważne role. Właśnie to zainspirowało ją, aby wykreować lalkę, która będzie taka jak osoba dorosła.

Dobrze wiemy, że dzieci – zarówno dziewczynki jak i chłopcy – znajdują duże upodobanie w przyglądaniu się temu, co robią ich rodzice. Następnie w bardzo pomysłowy sposób ich naśladują. Uczą się poprzez zabawę, zdobywają wiedzę na temat obowiązków osoby dorosłej. Oczywiście wzbogacają ją dzięki sile swojej wyobraźni oraz za sprawą takich zabawek jak choćby lalka Barbie.

Bogactwo zestawów i możliwości

Mamy w ofercie dużo różnorodnych zestawów. Dziewczynka więc może odtwarzać historie, wydarzenia i przygody, które spotykają dorosłych. Barbie może stać się niemal każdym. Będzie opiekunką zwierząt w lecznicy, wraz z konikiem wyruszą na obfitującą w wesołe zdarzenia wyprawę. W wielu sytuacjach towarzyszyć jej będzie troskliwy, dobrze ubrany Ken. Stworzą razem serdeczną parę. Z dalekiej podróży chętnie powrócą do gustownego domku dla lalek Barbie.

Barbie najczęściej jest blondynką. Lecz dysponujemy również taką, która jest brunetką. Poza tym oferujemy zestaw do farbowania włosów oraz głową do stylizacji, dzięki czemu Twoja córka przeistoczy się w stylistkę z własnymi pomysłami na fryzurę lalki Barbie.

W NASZYM SKLEPIE BARBIE KRÓLUJE!

 

Pokazano 1-12 z 84 pozycji

Aktywne filtry

Sprawdź dlaczego warto u nas kupić
Darmowa wysyłka
Zniżki dla stałych klientów
Gwarancja bezpieczeństwa
Tylko oryginalne produkty
Klienci oceniają nas na 5
30 dni na zwrot produktu